Podívejte se kolik stojí elektřina právě teď.

NAŠE VIZE

Platit za elektřinu méně, když ji vyrábějí lokální obnovitelné zdroje a pomocí technologií šetřit peníze i planetu.

Už nyní flexibilně řídíme spotřebu energií u firem a každý den pomáháme desítkám z nich šetřit náklady. Teď přinášíme podobný nástroji domácnostem.

Vyvíjíme platformu, která pomáhá lidem chytře řídit spotřebu energií, snížit jejich účty za energie a pomáhá planetě díky většímu zapojení obnovitelných zdrojů.

14 let

Jsme green tech společnost, která vyvíjí decentralizovaná energetická řešení

3 mld Kč

Jsme součást energetické skupiny Nano Energies

1.

Jsme první agregátor rezidenční flexibility v ČR.

ČISTÁ A LEVNĚJŠÍ ENERGIE

Obnovitelné zdroje jsou nejlevnějším zdrojem energie a jejich větší zapojení přinese levnější energii pro všechny z nás.

Věříme, že nejrychlejší způsob, jak posunout Česko k čisté energetice, je využívat více elektřiny v době, kdy ji vyrábějí obnovitelné zdroje, a méně v době, kdy se elektřina vyrábí především z uhlí a plynu.

Naše platforma umožní přesunout část spotřeby na dobu, kdy je energie ekologičtější a levnější. Odměnou pro zákazníky za využívání obnovitelných zdrojů energie tak budou nižší účty za elektřinu.

Nejúžasnější na tom je, že levnější časy pro spotřebu bude platforma vybírat automaticky podle tržních cen v reálném čase. Například váš bojler si ohřeje vodu v době, kdy je cena elektřiny nejnižší, kdy je v síti více sluneční a větrné elektřiny. Energii bude chytře a levněji spotřebovávat také vaše elektroauto, tepelné čerpadlo a další energeticky náročná zařízení.

POZNEJTE NÁS BLÍŽ

Myšlenka čisté a chytré energetiky propojuje vše, co děláme. Každý z nás se snaží, aby se díky chytrým technologiím přiklonilo k zelené energii více lidí podobně jako tomu je jinde ve světě.

CEO NANO GREEN

DAVID BROŽÍK

CPO NANO GREEN

JAN HICL

CTO NANO GREEN

LUKÁŠ BENEŠ

CHCETE PŘEJÍT NA ČISTOU ENERGII?

Rádi vám odpovíme na vaše otázky a připravíme nezávaznou nabídku. Napište nám zprávu, nebo nám zavolejte.

Chcete přejít k NANO green? Vyplňte nám formulář a my převod energií zajistíme za vás.

(+420) 226 257 257
info@nanogreen.cz

KDO STOJÍ ZA NANO ENERGIES?

PETR ROKŮSEK

ZAKLADATEL A PŘEDSEDA PŘEDSTAVENSTVA

Náš zakladatel a vizionář v oblasti udržitelné ekonomiky a moderní energetiky. Svým dlouholetým podnikáním ukazuje, jak lze chytře spojovat přírodu a technologie. Založil i investiční fond Bluelight.LI zaměřující se na byznysové investice s pozitivním dopadem na Zemi.

PETR ZAHRADNÍK

MÍSTOPŘEDSEDA PŘEDSTAVENSTVA

S partnery založil společnost zaměřenou na vývoj softwaru pro algoritmické obchodování, kterou dodnes řídí. Také se věnuje oblasti strojového porozumění obrazu či textu. Petr rád aplikuje vědecké poznatky a vytváří důmyslná řešení zdánlivě nesrozumitelných problémů.

TOMÁŠ JANEČEK

ČLEN PŘEDSTAVENSTVA

Úspěšný český podnikatel a investor. Dlouhodobě působí ve společnosti RSJ a investičním fondu RSJ Private Equity. Je zároveň předsedou představenstva v Duhovka Group, která stojí za uceleným systémem vzdělávání pro děti a mladistvé. Součástí Nano Energies se stal v roce 2012.

STANISLAV CHVÁLA

CEO NANO ENERGIES

Od roku 2018 generální ředitel Nano Energies, kterou směřuje k naplnění dlouhodobých vizí o sdílené a udržitelné energetice. Zasazuje se o faktické informování o původu elektřiny z obnovitelných zdrojů a rozvoj využívání energetické flexibility v Česku i zahraničí.

ZJISTĚTE, O ČEM JSME PSALI