JEN SPOTŘEBOVÁVÁM

Získejte elektřinu za ceny, které se odvíjí od velkoobchodního trhu. Transparentně a bez skryté rezervy, která bývá ve fixovaných tarifech často zahrnutá.

CHCI SE PŘIPOJIT

PŘESNĚ VÍTE, ZA CO PLATÍTE

Protože nemáte chytrý elektroměr, který by zaznamenal přesnou hodinovou spotřebu, k výpočtu vaší platby použijeme typový diagram dodávek (TDD), který vyjadřuje typický průběh spotřeby domácností v jednotlivých hodinách a hodinových cen na spotových trzích podle aktuální ceny na trhu. Získáte tak cenu, do které se očekávaný pokles cen promítne okamžitě.

JAKÁ JE CENA ELETŘINY U NÁS?

My měníme cenu elektřiny každý měsíc podle aktuálního stavu na trhu, takže máte vždy jistotu, že platíte vždy reálnou tržní cenu bez přidaných poplatků. Podívejte se na ceník zde.

CHCI SE PŘIPOJIT

PROČ JE TO VÝHODNÉ?

Transparentní cena

Věříme, že transparentní ceny jsou jak pro vás, tak výrobce dlouhodobě cenově výhodnější. Navíc podporují větší využívání obnovitelných zdrojů.

Bez závazku

Smlouva je na dobu neurčitou s jednoměsíční výpovědní lhůtou. Když zjistíte, že vám flexibilní tarif nevyhovuje, můžete kdykoliv odejít.

Soběstačnost

Pomůžete snižovat závislost Česka na fosilních palivech a přispějete k udržitelné budoucnosti.

JAKÁ BUDE NA TRHU
CENA ELEKTŘINY?

Nikdo neumí předvídat, ceny mohou růst i klesat. Jsme v nejistotě a může se stát, že následující zimní měsíce budou ceny růst. Co vám ale můžeme zaručit je, že cena, kterou budete mít bude transparentní a bez skrytých rezerv.

Zjistěte víc o způsobu stanovení cen

MĚLI BYSTE VĚDĚT

Vývoj cen je obtížné předvídat. Ceny energií mohou jak růst, tak klesat. My pevně věříme, že dojde ke stabilizaci situace na Ukrajině a v ten okamžik začnou na energetickém trhu ceny velmi pravděpodobně opět klesat. A protože vaše cena není fixovaná, vaši cenu také okamžitě snížíme.

Seznamte se s novým tarifem podrobně

VAŠE ČASTÉ DOTAZY

Je vaše elektřina stále zelená?
Kolik zaplatím za elektřinu v tarifu Nazeleno FLEXI?
Proč jste změnili způsob stanovení ceny elektřiny?
V čem je hlavní výhoda tarifu Nazeleno FLEXI?
Je přechod na neustále se měnící ceny nutný?
Jak se vyvíjí cena elektřiny na velkoobchodním trhu?