Podívejte se kolik stojí elektřina právě teď.

Všichni zdražují. Kromě Elektřiny Nazeleno!

Chceme čistší a zelenější budoucnost. Proto jsme se rozhodli udělat Elektřinu Nazeleno dostupnou opravdu pro všechny, kteří chtějí žít šetrněji k přírodě. Zatímco ostatní dodavatelé energií od ledna zdražují, my jsme cenu Elektřiny Nazeleno pro stávající a nové zákazníky snížili!

Elektřina Nazeleno bude od roku 2020 levnější

Možnost žít udržitelně by podle nás mělo mít co nejvíce lidí. Peníze by neměly stát v cestě nikomu, kdo chce udělat konkrétní kroky pro životní prostředí a naše klima. A proto jsme ceny pro odběratele stoprocentně čisté Elektřiny Nazeleno od ledna roku 2020 nezvýšili. Tento krok umožnila jednak naše výkupní strategie, ale zejména naše dlouhodobé rozhodnutí měnit situaci pro všechny spotřebitele energií v Česku, kteří se chtějí aktivně a opravdově podílet na boji se suchem a dalšími změnami klimatu.

Dokonce levnější než klasická

Paradoxně tak bude naše elektřina z obnovitelných zdrojů pro mnoho odběratelů levnější než tradiční proud z fosilních paliv. Mezi lidmi panuje o zelené elektřině mnoho nepravdivých mýtů. Jedním z nich je i představa o cenové nedostupnosti, kterou se tímto krokem snažíme odbourat.

Pojďte do toho s námi a nechte si spočítat, kolik může Elektřina Nazeleno stát vaši domácnost. Naše podrobné ceníky pro rok 2020 najdete zde.

Podívejte se kolik stojí elektřina právě teď.