Podívejte se kolik stojí elektřina právě teď.

Elektřiny Nazeleno máme dostatek pro všechny

Pravděpodobně se i k vám donesly informace o turbulentních změnách, kterými trh s elektřinou v posledních dnech a týdnech prochází. Rozhodli jsme se sepsat tento článek, abychom potvrdili jednu důležitou informaci: Elektřiny Nazeleno máme dostatek pro všechny.

Takže nemusíte mít obavy – nehrozí, že bychom vás odpojili. 100% zelené elektřiny máme dost pro všechny naše zákazníky, a i pro ty, co se k nám teprve připojí. Od samého počátku totiž fungujeme spolehlivě. Především neriskujeme a elektřinu nakupujeme na rok dopředu. Proto nás neohrozí rekordní nárůst cen, ke kterému na velkoobchodních trzích dochází. Nechceme konkurovat cenou, ale opravdovostí a kvalitou naší zelené elektřiny.

💡 Na co se nás nejčastěji ptáte? 💡


Budete v příštím roce zdražovat?

Konkrétní ceny elektřiny na rok 2022 v tuto chvíli ještě neznáme, ale intenzivně na nich pracujeme a brzy vás o nich budeme informovat. Nicméně vzhledem k tomu, že prudce roste cena na velkoobchodním trhu (meziročně vzrostla o více než 100 %) a tento trend bude pokračovat, je fér vám na rovinu říct, že budeme muset zdražit i my, stejně jako ostatní dodavatelé na trhu.

Chápeme, že cena je důležitý faktor, ale pro nás je o něco důležitější, že Elektřina Nazeleno je jediný tarif v Česku, který je 100% z domácích a obnovitelných zdrojů. Poctivě vykupujeme od lokálních výrobců zelené elektřiny, takže s námi máte jistotu, že kupujete elektřinu, která je vyrobena šetrně k přírodě.

Proč už nenabízíte fixovaný tarif?

Cena, za kterou nám výrobci dodávají, se zvýšila o více než 100 %. Nemůžeme si dovolit fixovat ceny na několik let dopředu – a upřímně řečeno, pokud to dnes někdo dělá, je dost pravděpodobné, že svůj slib v budoucnu nebude schopen dodržet.

Můžu Elektřinu Nazeleno doporučit přátelům či jiným členům rodiny? Vezmete je?

Když o nás povíte svým známým, potěšíte nás. Rádi je připojíme k Elektřině Nazeleno a pomůžeme s vyřízením všech formalit jako je třeba výpověď u stávajícího dodavatele. Také jim vysvětlíme, jak důležité rozhodnutí pro budoucnost udělali. Naše elektřina má totiž 6x nižší uhlíkovou stopu než běžná elektřina vyráběná v Česku, a proto pomáhá zmírňovat klimatickou změnu. Čím více domácností a firem se v Česku připojí k zelené elektřině, tím čistší naše elektrická síť bude. Elektřinu Nazeleno můžete získat na tomto odkazu.

Děkujeme, že je pro vás důležité, jak se věci dělají.

PS: Jak to děláme, že máme Elektřiny Nazeleno stále dostatek?
Přečtěte si jednoduché vysvětlení od našeho zakladatele Petra Rokůska.

Podívejte se kolik stojí elektřina právě teď.